Nauja mokymosi priemonė – mobilus planetariumas!

   Sudominkite mokinius nauju netradiciniu mokymosi būdu – sferiniu kino teatru jūsų mokykloje. Vaikai geriau prisimena ir įsisavina, kai visa ši naudinga informacija yra jiems perteikiama efektingais vaizdais, garso efektais, bei įtaigių mūsų įgarsintojų balso pagalba. Radome sprendimą, kurio pagalba mokymas tapo įdomus ir nenuobodus! Programos metu žmonės stebės trimatę erdvę. Žiūrovai jausis taip, lyg gulėtų po atviru dangumi. Per visą kupolą besisukantys vaizdai, krintančios žvaigždės, vandenyno gelmės sudaro tikrovišką reginį. Nes tik čia neįmanoma tampa įmanoma!

   MB ,,Sferinis kinas‘‘ savo paslaugas teikia mokymo įstaigoms, darželiams, stovykloms, vakarėlių bei gimtadienių organizatoriams, miesto mugėms ir kitoms šventėms. Mūsų įmonė vienintelė, kuri teikia kokybiškas paslaugas savo klientams ir atsako už filmų legalumą bei vaizdo kokybę. Praktika rodo, kad skaitmeninės įrangos pagalba nepajudėję iš vietos galime atsidurti kitoje atmosferoje. Tai suteikia žmonėms nuostabią galimybę per neilgą laiko tarpą patirti daug įspūdžių, sužinoti daug naujų dalykų ir gerai praleisti laiką. 3D patirtis gali pakeisti vizualinį ir fonetinį suvokimą.


Misija

   Naujausiomis technologijomis teikti šiuolaikines žinias apie pasaulį saugioje sferinėje aplinkoje. Taip pat ugdyti asmenybės vertybines nuostatas kaip perspektyvius piliečius, kurie ateity sugebės teisingai jas panaudoti.

Vizija

   Išlikti profesionaliausiais Lietuvos rinkos lyderiais sferinio kino srityje.

Tikslai

  • Sferiniu būdu skleisti žmonėms naują supratimą apie mus supantį pasaulį;
  • Atidžiai rinkti ir didinti kino filmų repertuarą, kuris būtų naudingas ne tik neįkainojama patirtimi, bet ir įdomia informacija;
  • Kurti darbo vietas bei išlikti rinkos lyderiais Lietuvoje.
vaikai su edvinu mobilus planetariumas kupolas dryzius

Įmonės socialinė atsakomybė

   Mūsų politika ir praktika laikosi įstatymų, tarptautinių susitarimų ir sutartų elgsenos normų. Į savo veiklos vidinius procesus ir išorinius santykius savanoriškai integruojame socialinius ir vertybinius principus. Kiekvienais metais sėkmingai rengiame labdaras vaikų globos namams bei sunkiai gyvenantiems vaikams. Projektų metu skirtingas žinias taikome viename kontekste ir visa tai pateikiame sferiniu būdu. Visi vaikų globos namai ir panašios institucijos, norinčios pasikviesti mus nemokamai, prašome skambinti telefono numeriu +37063908183 ir registruotis.